Сучасний стан національної безпеки України в глобальному середовищі

UK: В тезі розглядається сучасний стан національної безпеки України в глобальному середовищі EN: The thesis examines the current state of Ukraine's national security in the global environment

Шарова С.В., Міхова М.Р. Сучасний стан національної безпеки України в глобальному середовищі. Тиждень науки-2021. Факультет економіки та управління. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 19–23 квітня 2021 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана. ISBN 978-617-529-318-8.

безпека, національна безпека, країна, середовище, security, National security, country, environment