UK: Наведені програма, методичні вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни «Математичні моделі та обчислювальні методи досліджень». EN: Program, methodological instructions for performing laboratory work in the discipline "Mathematical models and computational methods of research" are given.

Програма, методичні вказівки з вивчення дисципліни «Математичні моделі та обчислювальні методи досліджень» та контрольні завдання для студентів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» (освітня програма «Електричні машини і апарати») заочної форми навчання. / Укл.: Ю.С. Безверхня, Д.С. Яримбаш,. – Запоріжжя : НУ ЗП, 2023. - 63 с.

математичні методи, математичне моделювання, проєктування, чисельні методи, mathematical methods, mathematical modeling, designing, Numerical Methods