Силабус навчальної дисципліни «Управління проектами та програмами»

Курс навчальної дисципліни складається з лекцій, практичних самостійній робіт, індивідуального домашнього завдання до курсового проекту. При викладанні дисципліни в аудиторії лектор викладає загальні положення, методи, норми, а згодом розглядає застосування викладених результатів при аналізі випадків для конкретних планувальних схем. Практичні методи застосовуються при проведенні практичних та індивідуальних занять в аудиторії: студенти виконують письмові вправи під керівництвом викладача. По практичним роботам проводиться перевірка, яка складається зі співбесіди з викладачем, а також у самостійному розв’язанні аналогічних задач безпосередньо в аудиторії під наглядом викладача.

управлінські рішення, проектні рішення, склад проектної команди, управління вартістю, управління ризиками, симптоми потенційних ризиків