Металознавство для зварників: навчальний посібник

UK: Посібник призначений для студентів навчальних закладів, в яких вивчають зварювання. Описані атомно-кристалічна будова металів та сплавів; діаграми стану та зв’язок типу подвійної діаграми з технологічними та механічними властивостями; процес первинної кристалізації; вплив хімічного та фазового складу, структури, будови на властивості матеріалів; основи теорії та технології термічного оброблення; будова зварного з’єднання; основні групи матеріалів на основі заліза, нікелю, алюмінію, титану, магнію, міді. EN: The textbook is intended for students of educational institutions studying welding. The book describes the atomic and crystalline structure of metals and alloys; diagrams of state and the relationship of the double diagram type to technological and mechanical properties; the process of primary crystallisation; the influence of chemical and phase composition, structure, and structure on the properties of materials; the basics of heat treatment theory and technology; the structure of a welded joint; the main groups of materials based on iron, nickel, aluminium, titanium, magnesium, and copper.

Металознавство для зварників: навчальний посібник / Укл.: О.В. Климов, О.В. Лисиця, Ю.І. Кононенко – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 227 с.

structure of metals and alloys, state diagrams, heat treatment, alloy steels and alloys, будова металів та сплавів, діаграми стану, структура, термічна обробка