UK: Наведені методичні рекомендації до виконання розрахунку та визначення соціальної ефективності працеохоронних заходів EN: Methodical recommendations are given for calculating and determining the social effectiveness of labor protection measures are given

Нац. ун-т. «Запорізька політехніка» Каф. охорони праці і навколишнього середовища. Методичні вказівки до лабораторного заняття «Прогнозування та профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань» з дисципліни «Цивільний захист та охорона праці в галузі», «Безпека праці на підприємствах, в установах і організаціях та цивільна безпека» для студентів усіх спеціальностей та форм навчання / Укл. В.І. Шмирко, Ю.І. Троян – Запоріжжя: НУ “Запорізька політехніка”, 2020. – 18 с.

охорона праці, виробничий травматизм, профілактика, алгоритм розрахунку, occupational health, industrial injuries, prevention, calculation algorithm