Узагальнені простори Гельдера функцій двох змінних

UK: В роботі вивчається структура узагальнених просторів Гельдера функцій двох комплексних змінних, заданих на ляпуновських контурах. Встановлюються умови, що накладаються на структурні характеристики просторів (модулі неперервності), при виконанні яких простори збігаються або вкладені один в одного. Узагальнюються відомі результати щодо класичних двовимірних просторів Гельдера. EN: The structure of the generalized Hölder spaces of functions of two complex variables given on Lyapunov contours is studied in the work. The conditions imposed on the structural characteristics of spaces (modulі of continuity), under which the spaces coincide or are nested, are established. The known results concerning classical two-dimensional Hölder spaces are generalized. RU: В работе изучается структура обобщенных пространств Гёльдера функций двух комплексных переменных, заданных на ляпуновских контурах. Устанавливаются условия, накладываемые на структурные характеристики пространств (модули непрерывности), при выполнении которых пространства совпадают или вложены друг в друга. Обобщаются известные результаты относительно классических двумерных пространств Гёльдера.

Сніжко, Н.В. Узагальнені простори Гельдера функцій двох змінних [Електронний ресурс] / Н.В. Сніжко // Тиждень науки-2020. Машинобудівний факультет. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 13–17 квітня 2020 р. [Електронний ресурс] / Редкол. :В. В. Наумик (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2020. – С. 108-110. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана

модуль неперервності, банахів простір, норма, ляпуновський контур, modulus of continuity, Banach space, norm, Lyapunov contour, модуль непрерывности, банахово пространство, норма, ляпуновский контур