Роль використання засобів футболу у всебічному вихованні дітей дошкільного віку.

UK: Представлені особливості психологічного розвитку дітей 3-6 років. Надана характеристика віковим особливостям дітей дошкільного віку та організації навчально-тренувального процесу з футболу з дітьми дошкільного віку. Визначено педагогічні методи, методи оцінки фізичної підготовленості, метод оцінки психоемоційного стану, методи математичної статистики. Представлені основи експериментальної програми зі всебічного розвитку хлопців 5-6 років засобами футболу. Надана оцінка ефективності експериментальної програми зі всебічного виховання хлопців 5-6 років. EN: Features of the psychological development of children 3-6 years old are presented. The characteristics of the age characteristics of preschool children and the organization of the educational and training process in football with preschool children are given. Pedagogical methods, physical fitness assessment methods, psycho-emotional state assessment methods, mathematical statistics methods are defined. The basics of the experimental program for comprehensive development of 5-6-year-old boys by means of football are presented. The evaluation of the effectiveness of the experimental program on the comprehensive education of boys aged 5-6 years is given.

Близнюк В.І. Роль використання засобів футболу у всебічному вихованні дітей дошкільного віку: магістерська робота / В.І. Близнюк – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 82 с.

Футбол, Діти, Психоемоційний стан, Тренування, Football, Children, Psychoemotional state, Training