Лабораторні роботи з цифрових пристроїв та мікропроцесорів

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторних робіт з дисципліни "Цифрові пристрої та мікропроцессори" EN: Methodical recommendations for laboratory works on discipline "Digital Electronics and Microprocessors" RU: Приведены методические рекомендации по выполнению лабораторных работ по дисциплине "Цифровые устройства и микропроцессоры"

Мікропроцесори:методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни "Цифрові пристрої та мікропроцесори " для студентів фаху 7.090701 "радіотехніка" всіх форм навчання.Ч. 2/уклад.: В. І. Мислєнков.– Запоріжжя:ЗНТУ, 2009.– 22 с.

карти Карно, тригер, регістр, лічильник, Carno maps, trigger, register, counter, карты Карно, регистр, счетчик