UK: Дані методичні вказівки призначені для вивчення теоретичних засад функціонування та математичного забезпечення систем діагностики, контрольно-вимірювальних приладів і автоматики. EN: These are methodical instructions for studying of the theoretical bases of functioning and mathematical support of diagnostic systems, control and measuring devices and automatics. RU: Данные методические указания предназначены для изучения теоретических основ функционирования и математического обеспечения систем диагностики, контрольно-измерительных приборов и автоматики.

Методичні вказівки до лабораторних робіт з дисципліни «Основи функціонування та математичного забезпечення систем діагностики, контрольно-вимірювальних приладів і автоматики» для студентів спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (освітня програма «Електричні машини і апарати») усіх форм навчання / уклад.: С. Т. Яримбаш, Є. В. Куланіна. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. - 42 с

контрольно-вимірювальні прилади, математичне забезпечення, системи діагностики, control and measuring devices, mathematical support, diagnostic systems, контрольно-измерительные приборы, математическое обеспечение, контрольно-измерительные приборы