Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях

UK: Розглянуто проблему навчання населення діям в умовах надзвичайних ситуацій, відповідно до вимог Кодексу цивільного захисту України. EN: Considered the problem of teaching the population to act in emergency situations, in accordance with the requirements of the Code of Civil Protection of Ukraine, is considered. RU: Рассмотрена проблема обучения населения действиям в условиях чрезвычайных ситуаций, в соответствии с требованиями Кодекса гражданской защиты Украины.

Журавель М. О., Журавель С. М. Навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях [Текст]. / М. О. Журавель, С. М. Журавель // Тиждень науки-2019. ФБАД. Тези доповідей науково-практичної конференції, Запоріжжя, 15-19 квітня 2019 р. / Редкол. : В. В. Наумик (відпов. ред.). – Запоріжжя : ЗНТУ, 2019. – С. 173-174.

надзвичайна ситуація, спеціальні об'єктові навчання, пожежна небезпека, emergency situation, special exercises at production facilities, fire hazard, чрезвычайная ситуация, специальные объектовые учения, пожарная опасность