Самостійна та індивідуальна робота з фізико-теоретичних основ проектування електронної апаратури

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання самостійної та індивідуальної роботи з дисципліни "Фізико-теоретичні основи конструювання електронних апаратів". EN: Methodical recommendations and instructions an independent and individual work on discipline "Physical and theoretical bases of designing electronic devices". RU: Приведены методические рекомендации и указания к выполнению самостоятельной и индивидуальной работы по дисциплине "Физико-теоретические основы конструирования электронных аппаратов".

Робоча програма та методичні вказівки до самостійної, контрольної та індивідуальної роботи з дисципліни "Фізико-теоретичні основи конструювання електронних апаратів" для студентів спеціальності 172 «Телекомунікації та радіотехніка» (освітні програми «Радіоелектронні апарати та засоби» та «Інтелектуальні технології мікросистемної радіоелектронної техніки») усіх форм навчання / Уклад.: Поспеєва І.Є., Фурманова Н.І., Шинкаренко Е.М.. – Запоріжжя: ЗНТУ, 2017. – 18 с.

система, параметр, теплообмін, теплопровіднисть, конвекція, випромінювання, вібрація, удар, надійність, system, parameter, heat exchange, thermal conductivity, convection, radiation, vibration, impact, reliability, теплообмен, теплопроводность, конвекция, излучение, вибрация, надежность