Практичні заняття з дисципліни «Проектування виробів з порошкових і композиційних матеріалів»

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Проектування виробів з порошкових і композиційних матеріалів» EN: Methodical recommendations and instructions for conducting practical classes in the discipline «Design of products from powder and composite materials» RU: Приведены методические рекомендации и указания зля проведения практических занятий по дисциплине «Проектирование изделий из порошковых и композиционных материалов»

Методичні вказівки до проведення практичних занять з дисципліни «Проектування виробів з порошкових і композиційних матеріалів» для студентів спеціальності 132 «Матеріалознавство» всіх форм навчання / уклад.:В.М.Плескач. - Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. - 38 с.

умови експлуатації виробів, матеріал матриць (наповнювачів), стільникові конструкції, склад порошкових виробів, стандартні елементи порошкових виробів, порошкові підшипники, operating conditions of products, matrix (fillers) material, honeycomb structures, composition of powder products, standard elements of powder products, powder bearings, условия эксплуатации изделий, материал матриц (наполнителей), сотовые конструкции, состав порошковых изделий, стандартные элементы порошковых изделий, порошковые подшипники