Спорт та фізичне виховання у закладах вищої освіти: матеріали Всеукраїнської інтернет конференції м. Запоріжжя, 03-04 жовтня 2019 року

Authors

UK: У збірнику матеріалів Всеукраїнської інтернет конференції зібрані тези доповідей студентів, викладачів, наукових співробітників та молодих вчених вищих навчальних закладів України, заслуханих на інтернет конференції. Збірник відображає широкий спектр тематики наукових досліджень в сфері спорту та фізичного виховання студентської молоді та інших верств населення. Збірник розрахований для широкого кола дослідників і вчених. EN: The collection of materials of the All-Ukrainian Internet conference contains abstracts of reports of students, teachers, researchers and young scientists of higher educational institutions of Ukraine, heard at the Internet conference. The collection reflects a wide range of research topics in the field of sports and physical education of students and other segments of the population. The collection is designed for a wide range of researchers and scientists. RU: В сборнике материалов Всеукраинской интернет конференции собраны тезисы докладов студентов, преподавателей, научных сотрудников и молодых ученых высших учебных заведений Украини, заслушанных на интернет конференции. Сборник отражает широкий спектр тематики научных исследований в сфере спорта и физического воспитания студенческой молодёжи и иных слоёв населения. Сборник рассчитан для широкого круга исследователей и ученых.

Спорт та фізичне виховання у закладах вищої освіти: матеріали Всеукраїнської інтернет конференції (03-04 жовтня 2019 року), м. Запоріжжя [Електронний ресурс] / редкол. В. В. Наумик (відпов. ред.) та ін. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2019. – 115 с.: – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

фізичне виховання студентської молоді, спорт у закладах віищої освіти, проблеми спортивного тренування, здоровий спосіб життя, розвиток фізичних якостей, раціональне харчування, physical education of student youth, sports in higher education institutions, problems of sports training, Healthy Lifestyle, development of physical qualities, rational nutrition, физическое воспитание студенческой молодёжи, спорт в высших учебных заведениях, проблемы спортивной тренировки, здоровый образ жизни, развитие физических качеств, рациональное питание