Методичні вказівки до лабораторного заняття з дисципліни «Безпека життєдіяльності фахівця з основами охорони праці»

UK: Наведено загальні відомості щодо впливу шкідливих речовин, які знаходяться в повітряному середовищі, на організм людини; запиленості повітря виробничих приміщень; методів дослідження запиленості повітря робочої зони; заходів захисту від виробничого пилу та рекомендації щодо оцінки результатів експерименту відповідно до нормативних документів. EN: General information on the effects of noxious substances in the air on the human body; dustiness of the air of industrial premises; methods of research of dustiness of working zone air; measures to protect against occupational dust and recommendations for evaluating the results of the experiment in accordance with the regulations.are given RU: Приведены общие сведения о влиянии вредных веществ, находящихся в воздушной среде, на организм человека; запыленности воздуха производственных помещений; методах исследования запыленности воздуха рабочей зоны; мероприятий по защите от производственной пыли и рекомендации по оценке результатов эксперимента в соответствии с нормативными документами.

Методичні вказівки до лабораторного заняття «Дослідження запиленості повітряного середовища у виробничих приміщеннях» з дисципліни «Безпека життєдіяльності фахівця з основами охорони праці» : для студентів усіх спеціальностей та форм навчання / уклад. : О.Л. Скуйбіда – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2020.– 21 с.

повітря, пил, шкідлива речовина, запиленість, пневмоконіоз, air, dust, noxious substance, dustiness, pneumoconiosis, воздух, пыль, вредное вещество, запыленность, пневмокониоз