Вісник Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту

UK: Ураховуючи необхідність вдосконалення транспортно-складських процесів навантаження залізничних вагонів мостовими кранами, за мету дослідження ми ставимо аналіз фактичних зон роботи кранів, розробку імітаційних моделей їх функціонування та встановлення найбільш ефективної технології навантаження. EN: Given the need to improve the transport and warehousing processes of loading railway cars with bridge cranes, the aim of the study is to analyze the actual areas of operation of cranes, develop simulation models of their operation and establish the most effective loading technology. RU: Учитывая необходимость совершенствования транспортно-складских процессов погрузки железнодорожных вагонов мостовыми кранами, целью исследования мы ставим анализ фактических зон работы кранов, разработку имитационных моделей их функционирования и установления наиболее эффективной технологии нагрузки.

Турпак, С.М. Підвищення ефективності роботи пунктів навантаження металопродукції раціональним використанням мостових кранів / С.М. Турпак, Л.О. Васильєва, О.О. Падченко, Г.О. Лебідь // Наука та прогрес транспорту. Вісник Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту. – Дніпро, 2019. – № 6 (84). – С. 130-141. doi:10.15802/stp2019/195757

логістика, металопродукція, мостовий кран, пункт навантаження, logistics, metal products, bridge crane, loading point, логистика, металлопродукция, мостовой кран, пункт погрузки