Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування та забезпечення. Тези доповідей міжнародної науково-практичної конференції

UK: Зібрані тези доповідей, заслуханих на міжнародній науково- практичній конференції серед студентів, викла-дачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Збірка відображає широ-кий спектр тематики наукових дослід-жень, які проводяться у Національно-му університеті «Запорізька політех-ніка». Збірка розрахована на широкий загал дослідників та науковців. EN: Collected abstracts of reports presented at the international scientific and practical conference among students, faculty, researchers, young scientists, and graduate students. The collection reflects a wide range of topics of scientific research conducted at the National University "Zaporizhzhia Polytechnic." The collection is intended for a broad audience of researchers and scientists.

Відновлення України та її регіонів в контексті глобальних трендів: управління, адміністрування, забезпечення. Тези доповідей міжнародної науково-практичної конференції, Запоріжжя, 23-24 травня 2024 р. [Електронний ресурс] / Редкол.:В. А. Шаломеєв (відпов. ред.) Електрон. дані. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – 1 електрон. опт. диск (СD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

інновації, відновлення, менеджмент, innovations, recovery, management