Модель системи інформаційної підтримки навчання

UK: Досліджено різноманітні варіанти впливу взаємозалежних дисциплін на процес отримання знань з метою подальшого використання отриманих показників в системі інформаційної підтримки навчання. RU: Исследованы разнообразные варианты влияния взаимозависимых дисциплин на процесс получения знаний с целью дальнейшего использования полученных показателей в системе информационной поддержки обучения. EN: Investigated the influence of different variants of interdependent disciplines to the process of acquiring knowledge for future use, the resulting figures in the system of information support of learning.

Вершина О.І. Модель системи інформаційної підтримки навчання [Текст] / О.І. Вершина, Г.Г. Киричек // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. – 2012. – №1. – С.107-111. – ISSN 1607-3274

інформаційна система, дисципліна, навчальний процес, ймовірність, інформаційний ресурс, information system, discipline, learning process, probability, information resource, информационная система, дисциплина, учебный процесс, вероятность, информационный ресурс