Підвищення ефективності бюджетного фінансування вищої освіти

UK: Об’єкт дослідження – підвищення ефективності використання бюджетного фінансування на вищу освіту. Предмет дослідження – нова модель фінансування ВНЗ України, альтернативні моделей працевлаштування Мета роботи – визначити, чи зміна методики підрахунку працевлаштованих, вплине на фінансування ВНЗ Методи дослідження – аналіз відкритих даних. В дипломній роботі розглянуті існуючі моделі фінансування ВНЗ. Описані та розглянуті методи та інструменти аналізу відкритих даних. Описано та проаналізовано використання нової моделі фінансування ВНЗ України впровадженої у 2020 році. Проаналізовано альтернативні моделей розрахунку показника працевлаштування. EN: Object of study – increasing the efficiency of the use of budget funding for higher education. Subject of study – new model of funding Ukrainian universities, alternative employment models. The purpose of the work is to determine whether the change in the method of counting the employed will affect the financing of universities. Research methods – analysis of open data. The thesis examines the existing models of financing higher education institutions. Open data analysis methods and tools are described and discussed. The use of the new financing model of Ukrainian universities introduced in 2020 is described and analyzed. Alternative models for calculating the employment rate have been analyzed.

Слободяник О. М. Підвищення ефективності бюджетного фінансування вищої освіти / О. М. Слободяник – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 75 с.

Аналіз існуючих моделей фінансування ВНЗ, Аналіз використання нової моделі фінансування ВНЗ України, Аналіз альтернативних моделей розрахунку показника працевлаштування, Аналіз відкритих даних, Python, Analysis of the existing models of university fundings, Analysis of the use of a new model of university fundings, Analysis of alternative models for calculating the employment rate