Лабораторна робота з дисципліни “Основи електромагнітної сумісності”

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторної роботи «Дослідження спотворень форми сигналу в лініях зв'язку цифрових пристроїв» EN: These guidelines and instructions to the laboratory work «Investigation of waveform distortion in lines of digital devices» RU: Приведенные методические рекомендации и указания к выполнению лабораторной работы «Исследование искажений формы сигнала в линиях связи цифровых устройств»

Методичні вказівки до виконання лабораторної роботи “Дослідження спотворень форми сигналу в лініях зв'язку цифрових пристроїв” з дисципліни “Основи електромагнітної сумісності” для студентів за професійним напрямком 0910 “Електронні апарати” усіх форм навчання. /Уклад. Шинкаренко Е. М - Запоріжжя: ЗНТУ, 2007, - 14 с.

радіоелектронні апарати, лінія зв’язку, спотворення сигналу, коефіцієнт відбиття, Розрахунки, radio-electronic devices, communication paths, wave distortion, reflectance, Calculations, радиоэлектронные аппараты, линия связи, искажение сигнала, коэффициент отражения, Расчёты