Керування інформаційними потоками на всіх рівнях ієрархії отримання знань

UK: Мета дослідження – технологічне визначення загальних принципів та розробка моделі розподіленої системи керування інформаційними потоками на всіх рівнях ієрархії отримання знань. EN: The aim of investigation is technological definition of main principles and working out the model of distributed control system by information streams at all hierarchy levels of training. RU: Цель исследования - технологическое определение основных принципов и разработка модели распределенной системы управления информационными потоками на всех уровнях иерархии получения знаний.

Киричек Г.Г. Керування інформаційними потоками на всіх рівнях ієрархії отримання знань / Г.Г. Киричек // Радіоелектроніка. Інформатика. Управління. – 2010. – №1. – С.70–78. – ISSN 1607-3274.

інформаційна система, дисципліна, навчальний процес, керування, information system, discipline, learning process, management, информационная система, дисциплина, учебный процесс, управление