Конспект лекцій з дисципліни «Динаміка точки та системи».

Authors

Омельченко, Ольга Станіславівна
Omelchenko, Olga S.
Штанько, Петро Костянтинович
Шалева, Наталія Валеріївна
Stanko, Petro K.
Shaleva, Nataliia V.

UK: Основним завданням теоретичної механіки є пізнання кількісних і якісних закономірностей механічного руху та відображення їх на математичний мові у вигляді рівнянь – законів механічного руху .Конспект містить один розділ «Динаміка точки та системи», який поділений на глави. Форма викладення матеріалу достатньо стисла, однак спрямована на формування вмінь та навиків розв’язування задач. У кінці кожної теми наведені контрольні запитання для самоперевірки отриманих знань. EN: The basic task of theoretical mechanics is cognition of quantitative and quality conformities to law of mechanical motion and reflection of them on mathematical to the language as equalizations - laws of mechanical motion. A compendium contains one division of loud " Dynamics of point and system ", that is divided into heads. The form of exposition of material squeezed enough, however sent to forming of abilities and skills of untiing of tasks.At the end of every theme control questions over are brought for самоперевірки of gain knowledge.

Конспект лекцій з дисципліни «Динаміка точки та системи» для студентів спеціальностей 131, 133, 134 усіх форм навчання / Укл.: П.К. Штанько, О.С. Омельченко, Н.В. Шалева - Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 196 с.

динаміка точки, диференційні рівняння, динаміка системи, основні теореми динаміки, dynamics of point, differential equalizations, dynamics of the system, basic theorems of dynamics