Безпека праці на підприємствах в установах і організаціях (МФ)

UK: Проаналізовано сучасний стан травматизму та професійних захворювань в машинобудуванні. Зазначено небезпечні та шкідливі фактори, що впливають на здоров’я працюючих. Наведено заходи безпеки при експлуатації виробничого обладнання та виконанні технологічних рекомендацій на підприємствах і організаціях машинобудівної галузі. EN: The article analyses the current state of injuries and occupational diseases in mechanical engineering. Hazardous and harmful factors affecting the health of workers are identified. Safety measures for the operation of production equipment and the implementation of technological recommendations at enterprises and organisations in the machine-building industry are presented.

Шмирко В. І. Конспект лекцій з дисципліни «Безпека праці на підприємствах в установах і організаціях та цивільна безпека», змістовий модуль – «Безпека праці» для підготовки студентів освітнього ступеню – «Магістр», спеціальності: 131 – «Прикладна механіка», 134 «Авіаційна та ракетно-космічна техніка» освітня програма (спеціалізація): «Технологія машинобудування»,«Технологія виробництва авіаційних двигунів та енергетичних установок» / Укл. : В. І. Шмирко. – Запоріжжя: Каф. ОП і НС, НУ «Запорізька політехніка», 2023. – 49 c.

production factor, Occupational Health, normative acts, computer, виробничий чинник, охорона праці, нормативні акти, комп’ютер