Практичні роботи з охорони праці в галузі

UK: Наведені методичні вказівки до виконання практичної роботи з дисципліни "Охорона праці в галузі". EN: Methodical instructions for practical work on disciplin "Branch labour protection '' are given. RU: Приведены методические указания по выполнению практических работ по дисциплине ''Охрана труда в отрасли''.

Методичні вказівки до практичної роботи "Визначення повітрообміну у виробничих та адміністративних приміщеннях" з дисципліни "Охорона праці в галузі": для студентів всіх форм навчання / Запорізьк. нац. техн. ун-т. Каф. охорони праці і навколишн. середовища ; укл.: О. Л. Скуйбіда. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2011. – 18 с.

повітрообмін, аерація, загальнообмінна вентиляція, місцева витяжна вентиляція, air exchange, aeration, general ventilation, local exhaust ventilation, воздухообмен, аэрация, общеобменная вентиляция, местная вытяжная вентиляция