Використання модифікованих спортивних ігор у позаурочній роботі з фізичного виховання в закладах повної загальної середньої освіти.

UK: Експериментально доведено доцільність використання модифікованих спортивних ігор у позакласній роботі з фізичного виховання учнів старшої школи в аспекті оздоровчої практики. Розроблено програму використання рухливих ігор у позаурочній роботі з фізичного виховання старших школярів для гуртка «Спортивні ігри». EN: The expediency of using modified sports games in extracurricular work on physical education of high school students in the aspect of health practice has been experimentally proven. A program of using mobile games in extracurricular work on physical education of senior schoolchildren was developed for the "Sports Games" group.

Дорошенко А.О. Використання модифікованих спортивних ігор у позаурочній роботі з фізичного виховання в закладах повної загальної середньої освіти: магістерська робота / А.О. Дорошенко – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2022. – 77 с.

Повна загальна середня освіта, Спортивні ігри, Рухливі ігри, Фізичне виховання, Complete secondary education, Sports games, Moving games, Physical Education