UK: Приведено інформацію щодо методів збору, обробки, зберігання та передачі вимірювальної інформації; способів побудови сучасних високопродуктивних вимірювальних систем; компонентів сучасних вимірювальних систем і методи їх проектування. EN: Information on methods of collecting, processing, storing and transmitting measurement information is given; ways to build modern high-performance measuring systems; components of modern measuring systems and methods of their design.

Методичні вказівки до лабораторного практикуму та самостійної роботи з дисципліни «Метрологічне, апаратне та програмне забезпечення поліграфа» для студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» денної й заочної форм навчання / Укл.: Г.В. Сніжной, М.М. Клименко. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 41 с.

поліграф, датчик шкірно-гальванічної реакції, Ардуiнo Нaнo, polygraph, galvanic skin response sensor, Arduino Nano