Дослідження прожекторного освітлення з застосуванням LED світильників

UK: Наведені методичні рекомендації та вказівки до виконання лабораторного заняття «Дослідження прожекторного освітлення з застосуванням LED світильників» з дисциплін «Цивільний захист і охорона праці в галузі», «Безпека праці на підприємствах в установах і організаціях та цивільна безпека», «Захист населення, територій, довкілля та виробнича безпека» EN: Methodical recommendations and guidance are given to carry out laboratory work on «Study of floodlighting with the help of LED lamps» on the educational discipline of «Civil protection and labor protection in the branch», «Labor protection at enterprises in institutions and organizations and civil safety», «Protection of the population, territories, environment and industrial safety»

Запорізький національний технічний університет. Каф. охорони праці і навколишнього середовища. Методичні вказівки до лабораторного заняття «Дослідження прожекторного освітлення з застосуванням LED світильників» з дисципліни «Цивільний захист і охорона праці в галузі», «Безпека праці на підприємствах в установах і організаціях та цивільна безпека», «Захист населення, територій, довкілля та виробнича безпека» для студентів усіх спеціальностей та форм навчання. Укл.: М. І. Лазуткін, М. О. Журавель – Каф. ОП і НС. НУ «Запорізька політехніка», 2023 р. – 26 с.

прожекторне освітлення, освітлювальні пристрої, прожектори, світлодіоди, floodlighting, lighting devices, searchlights, light emitting diodes (LEDs)