Облачные технологии в дистанционном обучении высшей школы

UK: Розглянуто інфраструктури на базі обчислювальних потужностей захищених віддалених серверів, з використанням яких, надається можливість вирішувати завдання дистанційного навчання вищої школи EN: Infrastructures based on the computing power of secure remote servers are examined, with the use of which, it is possible to solve the problems of distance learning in higher education RU: Рассмотрены инфраструктуры на базе вычислительных мощностей защищенных удаленных серверов, с использованием которых, предоставляется возможность решать задачи дистанционного обучения высшей школы.

Сирота А. В. Облачные технологии в дистанционном обучении высшей школы / А. В. Сирота // Матеріали конф. Щорічна науково-технічна конференція серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів "Тиждень науки-2012". Т. 1. - С. 307.

interactive tutorials, virtual software environment, educational services, інтерактивні підручники, віртуальна програмне середовище, освітні сервіси, интерактивные учебники, виртуальная программная среда, образовательные сервисы