Збірник задач з фізики конденсованого стану, Т. 2 (Електронні властивості)

UK: Посібник призначений для студентів технічних і класичних вузів. Метою посібника є сприяння ефективній роботі студентів на практичних заняттях і під час самостійної роботи з основних розділів курсу фізики конденсованого стану і фізики маловимірних квантових систем. Посібник побудовано з врахуванням положень кредитно-модульної системи організації навчального процесу. Кожний розділ супроводжується стислим викладом теоретичного матеріалу, надано приклади розв'язування задач, а потім пропонуються задачі для самостійної роботи. Посібник призначений для студентів вищих навчальних закладів.

Збірник задач з фізики конденсованого стану [Текст] : навч. посібник для студ. вищ. навч. закл. : в 2 т. : рек. МОНУ. Т. 2. Електронні властивості / А. В. Коротун, І. М. Тітов, Ю. А. Куницький, В. В. Погосов. - Запоріжжя : ЗНТУ, 2011. - 470 с. - ISBN 978-617-529-035-4

фізика конденсованого стану, електронні властивості, physics of codensed matter, еlectronic properties, физика конденсированного состояния, электронные свойства