UK: Методологія комплексної оцінки розвитку дитини, інструментарії та критерії оцінки спираються на принцип цілісності розвитку дитини. Дуже важливою є інформація про певні досягнення дитини від батьків, які беруть активну участь в моніторингу та є її учасниками й виконують функції тренерів, амбасадорів, провідників між педагогами та дитиною, які проводять родинний моніторинг та фіксують результати. EN: The methodology of comprehensive assessment of child development, tools and assessment criteria are based on the principle of the integrity of child development. Very important is information about certain achievements of the child from parents who take an active part in monitoring and are its participants and perform the functions of trainers, ambassadors, guides between teachers and the child, who conduct family monitoring and record results.

Захарова О.М., Ганчева В.В., Чередниченко І.А., Подріз О.М. Формування рухової та здоров’язбережувальної компетентностей дітей 4-6 років у дистанційному форматі за участю батьків. Фізична культура і спорт: традиції, досвід, інновації : Матеріали II Всеукр. науково-практ. конф., м. Запоріжжя, 14 березня 2024 р. – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2024. – С. 19–24.

children, motor competence, health care competence, Рroject, базовий компонент дошкільної освіти, діти, рухова компетентність, здоров’язбережувальна компетентність