Навчальний посібник для виконання лабораторних робіт з дисципліни «Основи САПР в автомобілебудуванні»

UA: Навчальний посібник призначений для вивчення методологічних основ автоматизованого проектування технологічних процесів, засобів технологічного оснащення й інструментів та практичного освоєння ряду підсистем САПР технологічних процесів, що одержали широке поширення в промисловості, та які є характерними представниками функціональних підсистем. В якості технічних засобів, передбачається використання класу, обладнаного персональними комп’ютерами типу IBM PC. Посібник призначений для студентів які навчаються за спеціальністю 133 Галузеве машинобудування. EN: The training manual is designed to study methodological foundations of computer-aided design of technological processes, means of technological equipment and tools and practical mastering of a number of CAD subsystems of technological processes, which are widely used in industry, which are characteristic representatives of functional subsystems. As the technical means is supposed to use a classroom equipped with personal computers such as IBM PC. The manual is intended for students studying in the specialty of Mechanical Engineering. RU: Учебное пособие предназначено для изучения методологических основ автоматизированного проектирования технологических процессов, средств технологической оснастки и инструментов и практического освоения ряда подсистем САПР технологических процессов, получивших широкое распространение в промышленности, которые являются характерными представителями функциональных подсистем. В качестве технических средств предполагается использование класса, оборудованного персональными компьютерами типа IBM PC. Пособие предназначено для студентов обучающихся по специальности 133 Отраслевое машиностроение.

Лабораторні роботи з дисципліни «Основи САПР в автомобілебудуванні» : навч. посіб. / О. М. Артюх, О. В. Дударенко, В. В. Кузьмін та ін. – Запоріжжя : НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 224 с.

САПР, Компас, Ескіз, Тверде тіло, Складна поверхня, CAD, Compass, Sketch, Solid body, Complex surface, Эскиз, Твердое тело, Сложная поверхность