Про граничні значення деяких сингулярних інтегралів
| dc.contributor.author | Сніжко, Наталія Вікторівна | |
| dc.contributor.author | Snizhko, Nataliia V. | |
| dc.contributor.author | Снижко, Наталия Викторовна | |
| dc.date.accessioned | 2018-05-15T06:52:49Z | |
| dc.date.available | 2018-05-15T06:52:49Z | |
| dc.date.issued | 2016 | |
| dc.description | Сніжко Н. В Про граничні значення деяких сингулярних інтегралів / Н. В.Сніжко // Тиждень науки. Збірка тез доповідей щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів, студентів ЗНТУ в 5-х т. Т. 1. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2016. – С. 175 – 177. | uk |
| dc.description.abstract | UK: Побудовано геометричну інтерпретацію сингулярних ядер інтегралів тотожності Сомільяни. Аналітично обчислені лівобічні граничні значення відповідних сингулярних інтегралів, необхідних для побудови розв’язку внутрішніх граничних задач теорії пружності для областей з порушенням регулярності гладкості контуру. EN: A geometric interpretation of singular kernels of the Somigliana identity identities is constructed. Left-sided boundary values of the corresponding singular integrals are calculated analytically, it is necessary for constructing a solution of internal boundary problems of the theory of elasticity for domains with violation of regularity of smoothness of the contour. RU: Построена геометрическая интерпретация сингулярных ядер интегралов тождества Сомильяны. Аналитически вычислены левосторонние предельные значения соответствующих сингулярных интегралов, необходимых для построения решения внутренних граничных задач теории упругости для областей с нарушением регулярности гладкости контура. | uk |
| dc.identifier.uri | http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/3125 | |
| dc.language.iso | uk | uk |
| dc.publisher | Запорізький національний технічний університет | uk |
| dc.subject | сингулярний інтеграл | uk |
| dc.subject | квадратурна формула | uk |
| dc.subject | тотожність Сомільяни | uk |
| dc.subject | singular integral | uk |
| dc.subject | quadrature formula | uk |
| dc.subject | Somigliana identity | uk |
| dc.subject | сингулярный интеграл | uk |
| dc.subject | квадратурная формула | uk |
| dc.subject | тождество Сомильяны | uk |
| dc.title | Про граничні значення деяких сингулярних інтегралів | uk |
| dc.title.alternative | On the limit values of some singular integrals | uk |
| dc.title.alternative | О предельных значениях некоторых сингулярных интегралов | uk |
| dc.type | Article | uk |