Управління проектом впровадження школи спортивної аеробіки у м. Дніпро

UK: Робота присвячена розробці концепції та планування проекту впровадження школи спортивної аеробіки, а також його реалізація у м. Дніпро. EN: The work is devoted to the development of a concept and planning for the implementation of a school for sports aerobics, as well as its implementation in the Dnieper. RU: Работа посвящена разработке концепции и планирование проекта внедрения школы спортивной аэробики, а также его реализация в г. Днепр.

Подопригора О.І. Управління проектом впровадження школи спортивної аеробіки у м. Дніпро : магістерська робота / О.І. Подопригора – Запоріжжя : НУ "Запорізька політехніка", 2019. – 103 с.

управління проектом, спортивна школа, спортивна аеробіка, проектна діяльність, планування, project management, sport school, aerobic gymnastics, project activities, planning, управление проектом, спортивная школа, спортивная аэробика, проектная деятельность, планирование