Практичні роботи з охорони праці в галузі

UK: Наведені методичні вказівки до виконання практичної роботи з дисципліни "Охорона праці в галузі". EN: Methodical instructions for practical work on disciplin "Branch labour protection'' are given. RU: Приведены методические указания по выполнению практических работ по дисциплине ''Охрана труда в отрасли''.

Методичні вказівки до практичної роботи "Нормалізація теплового режиму в адміністративних приміщеннях" з дисципліни "Охорона праці в галузі" для студентів всіх форм навчання / Запорізьк. нац. техн. ун-т. Каф. охорони праці і навколишн. середовища ; уклад. : О. Л. Скуйбіда. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2013. – 18 с.

кондиціонування, теплота, освітлення, сонячна радіація, conditioning, heat, illumination, solar radiation, кондиционирование, тепло, освещение, солнечная радиация