Актуальність моделювання травмонебезпечних ситуацій

UK: Стаття присвячена підвищенню якості та ефективності навчання студентів машинобудівного факультету з питань безпеки. Запропоновано застосування процесу моделювання небезпечних виробничих факторів. EN: The article is devoted to improving the quality and efficiency of training of students of the Faculty of Mechanical Engineering on safety. The application of the process of modeling hazardous production factors is proposed. RU: Статья посвящена повышению качества и эффективности обучения студентов машиностроительного факультета по вопросам безопасности. Предложено применение процесса моделирования опасных производственных факторов.

Шмирко В. І., Коробко О. В., Троян Ю.І. Актуальність моделювання травмонебезпечних ситуацій [Текст] : Матеріали VІІ Всеукраїнської заочної науково-практичної конференції, м. Київ, 28 квітня 2021 р. / «Проблеми цивільного захисту населення та безпеки життєдіяльності : Сучасні реалії України». Київ : НПУ імені М. П. Драгоманова, 2021. – С. 137-139.

моделювання, травмонебезпечні ситуації, травматизм, безпека, модельний підхід, modeling, traumatic situations, trauma, safeness, model approach, моделирование, травмоопасные ситуации, травматизм, безопасность, модельный подход