«Електроапаратне обладнання систем електропостачання енергоємних виробництв». Навчальний посібник

UK: Наведено навчальний посібник присвячений вивченню процесів побудови та використанню електричної апаратури для забезпечення електропостачання енергоємних виробництв. Він розширює розуміння загальних процесів, які викладаються у курсах «Системи електропостачання енергоємних виробництв», «Електричні апарати високої напруги», «Електричні апарати автоматики та керування» та містить матеріали, які можуть бути використані при виконанні курсових та дипломних проєктів. Навчальний посібник призначено для студентів-бакалаврів електротехнічних факультетів спеціальності 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». EN: The textbook is dedicated for studying the processes of constructing and using electrical equipment to ensure power supply to energy-intensive industries. It expands the understanding of the general processes presented in the courses “Power supply systems for energy-intensive industries”, “High voltage electrical devices”, “Electrical automation and control devices” and contains materials that can be used in coursework and diploma projects. The textbook is intended for bachelor students of electrical engineering faculties, specialty 141 “Electrical power engineering, electrical engineering and electromechanics”.

Афанасьєв О.І. Електроапаратне обладнання систем електропостачання енергоємних виробництв / О. І. Афанасьєв, Л. Б. Жорняк, О. В. Немикіна, В. М. Щусь; за заг. ред. П. Д. Андрієнко. – Запоріжжя : НУ Запорізька політехніка, 2023. – 432 с. ISBN 978-617-529-425-3

Трансформаторна підстанція, Джерела живлення, Схеми електропостачання, Комплектні екрановані струмопроводи, Transformer substation, Power sources, Complete shielded conductors, Grounding systems for electrical installations