Тримовний математичний словник

UK: Словник містить біля 3000 загальнонаукових та математичних термінів і виразів, які використовуються в підручниках з математики для середніх і вищих навчальних закладів. Також містяться правила читання математичних формул, позначень, операцій та значна кількість відповідних прикладів. Видання призначене для студентів інженерно-технічних спеціальностей, які опановують курс вищої математики англійською мовою. EN: The dictionary contains about 3000 general scientific and mathematical terms and expressions used in mathematics textbooks for secondary and higher educational institutions. It also contains rules for reading math formulas, notations, operations and a significant number of relevant examples. The publication is intended for students of engineering and technical specialties who master the course of higher mathematics in English.

Сніжко Н.В. Тримовний математичний словник [Текст] / Н.В. Сніжко, Д.І. Анпілогов, Є.Д. Анпілогова. – Запоріжжя: НУ "Запорізька політехніка", 2023. – 184 с.

математика, англійська мова, іншомовне навчання, mathematics, mathematics, Еnglish language