Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій : тези доповідей IХ Міжнародної науково-практичної конференції, м. Запоріжжя, 03–05 жовтня 2018 року

Authors

UK: Зібрані тези доповідей, заслуханих на науково-практичної конференції серед студентів, викладачів, науковців, молодих учених і аспірантів. Збірка відображає широкий спектр тематики наукових досліджень авторів з України та зарубіжжя. Збірка розрахована на широкий загал дослідників та науковців. EN: The collected abstracts of the reports, heard at the scientific-practical conference among students, lecturers, scientists, young scientists and post-graduate students. The collection reflects a wide range of scientific subjects research of authors from Ukraine and abroad. The collection is intended for a wide range of researchers and scientists. RU: Собраны тезисы докладов, заслушанных на научно-практической конференции среди студентов, преподавателей, научных работников, молодых ученых и аспирантов. Сборник отражает широкий спектр тематики научных исследований авторов из Украины и зарубежья. Сборник рассчитан на широкий круг исследователей и ученых.

Сучасні проблеми і досягнення в галузі радіотехніки, телекомунікацій та інформаційних технологій : Тези доповідей IХ Міжнародної науково-практичної конференції (03–05 жовтня 2018 р., м. Запоріжжя) / редкол. : Д. М. Піза, С. В. Морщавка. Електрон. дані. – Запоріжжя : ЗНТУ, 2018. – 1 електрон. опт. диск (DVD-ROM); 12 см. – Назва з тит. екрана.

radio engineering, telecommunication, іnformation technology, system analysis, security, programming, радіотехника, телекомунікаціі, інформаційні технології, системний аналіз, безпека, програмування, радиотехника, телекоммуникации, информационные технологии, системный анализ, безопасность, программирование