UK: Досліджено фазові і структурні перетворення в процесі вуглецевлотермічного відновлення оксидного молібденового концентрату. Вивчено вплив деяких технологічних параметрів процесу вуглецевлотермічного відновлення таблеток на основі оксидного молібденового концентрату на ступінь їх розбухання, а також причин, що викликають це явище, для цілеспрямованого регулювання його в промислових умовах. EN: Phase and structural transformations into process of carbothermic recoveries of oxide molybdenum concentrate are investigated. Studying of agency of some technological factors of process carbothermic recoveries of tablets on the basis of oxide molybdenum concentrate on extent of their swelling, and also the reasons calling this phenomenon, for its purposeful regulating in industrial conditions is spent. RU: Исследованы фазовые и структурные превращения в процессе углеродотермического восстановления оксидного молибденового концентрата. Проведено изучение влияния некоторых технологических параметров процесса углеродотермического восстановления таблеток на основе оксидного молибденового концентрата на степень их разбухания, а также причин, вызывающих это явление, для целенаправленного регулирования его в промышленных условиях.

Петрищев А. С. Зависимость кажущейся плотности металлизованного молибденового концентрата от режимов тепловой обработки и содержания углерода в шихте // Нові матеріали і технології в металургії та машинобудуванні. – 2014. – №2. – С. 74-78.

оксидний молібденовий концентрат, вуглецевотермічне відновлення, фазові перетворення, структурні перетворення, ступінь відновлення, розбухання, oxide molybdenum concentrate, carbothermic recoveries, phase changes, structural transformations, restoration extent, swelling, оксидный молибденовый концентрат, углеродотермическое восстановление, фазовые превращения, структурные превращения, степень восстановления, разбухание